Dla mediów

Sportmania Klub Dobrego Samopoczucia

Sportmania jest pierwszym i - jak do tej pory - jedynym klubem fitness w Rembertowie. Założycielką klubu jest Anna Jabłońska, wielokrotna mistrzyni Polski w żeglarstwie. Sportmania powstała w 2006 r. jako odpowiedź na brak tego typu ośrodka w Dzielnicy i jest miejscem aktywnego wypoczynku ciała i umysłu, których stan w równym stopniu odpowiada za naszą kondycję i samopoczucie.

Oferta

Klub Sportmania posiada dwie sale wraz z szeroką gamą zajęć aerobikowych (TBC-Totalna Kondycha, ABT- Brzuch Pośladki Uda, BS – Smukłe Ciało, Magiczne Sztangi, Aero BOX, Step i in.), a także tanecznych (latino, salsa, taniec brzucha) oraz mentalnych form ćwiczeń (joga, pilates).

Dla osób z problemami kręgosłupa powstały specjalne zajęcia Zdrowego Kręgosłupa. Organizowane są również kursy tańca towarzyskiego oraz taniec tylko dla nowożeńców Ślubomania. W klubie nie zapomnieliśmy również o maluchach i o nieco starszych dzieciach dla których powstały specjalne zajęcia sztuk walki JU JITSU.

Klub wyposażony został w sauny suche, solarium i gabinet masażu oraz urządzenie na podciśnienie Vacu Well.
W naszym klubie proponujemy również zajęcia w plenerze Nordic Walking.

Sportmania oferuje opiekę nad dziećmi na czas odbywanych treningów oraz dzienną opiekę Maluchomania, organizujemy również bajkowe urodziny dla dzieciaków.

Programy specjalne

Uwzględniając zróżnicowane potrzeby swoich gości, Sportmania przygotowuje specjalnie ukierunkowane programy.

W klubie są również zajęcia dla mam w ciąży oraz Super Mama i Super Bebe (maluchy od 3 miesiąca życia). Mamy mogą ćwiczyć w obecności i z udziałem swojej pociechy. Program sprzyja utrzymaniu formy podczas ciąży oraz jej powrotowi po porodzie oraz zacieśnieniu więzi pomiędzy matką a dzieckiem.

Misja naszego Klubu

Sportmanię – Klub Dobrego Samopoczucia tworzą ludzie z pasją. Naszą pasją jest sport, aktywne spędzanie wolnego czasu i zdrowy tryb życia. Jesteśmy przekonani, że są one kluczem do radości, uśmiechu i dobrego samopoczucia każdego człowieka w każdym wieku i na każdym etapie życia zawodowego i prywatnego.

 
Partnerzy