?

  

Ankieta

Skąd Pani/Pan dowiedziała/ł się o klubie?
 

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

http://www.psianiol.org.pl/

SAMOOBRONA DLA KOBIET
06.01.2015.

WTOREK, godz. 19:00, ZACZYNAMY OD 19 MAJA

Serdecznie zapraszamy na zajęcia samoobrony dla kobiet. Oferta skierowana jest do wszystkich pań, bez względu na wiek.
Umiejętności samoobrony są niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, kiedy kobiety w wielu sytuacjach (na ulicy, na przystanku, w pociągu, autobusie) narażone są na ataki potencjalnych agresorów. Przy odpowiednim przygotowaniu psychicznym i fizycznym panie mogą znacznie zmniejszyć ryzyko napadu, utraty zdrowia czy nawet życia podczas niespodziewanego ataku.


Kurs samoobrony prowadzony w formie cyklicznych warsztatów pozwoli paniom na zdobycie zakresu wiedzy oraz opanowanie technik, co przełoży się na wzrost poziomu bezpieczeństwa. Uczestniczki poznają sposoby odparcia ataku wykorzystujące proste techniki sztuk walki (także z użyciem przedmiotów, które często nosimy przy sobie, np. klucze, parasol). Zajęcia z samoobrony wpływają także na wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie oraz poprawiają ogólną sprawność organizmu.

Zajęcia prowadzi dyplomowany instruktor LESZEK ZALEWSKI.

Zajęcia są na zapisy

czekamy na potwierdzenie!

 

 

 
Masaż PeLoHa połączony z masażem gorącymikamieniami
18.11.2014.

NOWOŚĆ w Klubie Sportmania!!!

Jak nazwa wskazuje zadaniem tego masażu jest wprowadzenie masowanego w stan miłości, pokoju i harmonii. Jeśli te piękne cechy będą charakteryzować nasze życie, będziemy zdrowi i wszystko będzie dobrze się układać.

Twórcą masażu PeLoHa jest Australijczyk Alan Earle. Przeszło 25 lat temu, gdy był o wiele młodszym niż dziś człowiekiem dość długo chorował. Korzystał wtedy z wielu rożnych technik uzdrawiania. Zauważył że w każdej metodzie są bardziej i mniej efektywne elementy. Wybrał więc to, co było najskuteczniejsze i opracował masaż, który nazwał PeLoHa. Nazwa masażu powstała z trzech słów: Peace, Love, Harmony – Pokój, Miłość, Harmonia – dla ciała, umysłu i duszy.

PeLoHa jest delikatnym masażem, ale jego działanie jest głębokie i wielopoziomowe wpływa bowiem nie tylko na ciało fizyczne ale też energetyczna, mentalne i duchowe.

Masaż PeLoHa w połączeniu z masażem gorącymi kamieniami łączy w sobie oddziaływanie termoterapii, drenażu, jak i akupresury. Specjalne kamienie do masażu z bazaltu pochodzenia wulkanicznego charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła, co pozwala na wykonywanie masażu rozgrzanymi kamieniami.

Masaż trwa około 2 godziny, cena masażu 160,00 PLN

Zalety masażu:

Czytaj całość
 
Kręgosłup dzieci
03.11.2014.

Zapraszamy na lekcję z KOREKTYWY, gdzie zapoznamy Państwa z problemami zdrowotnymi dzisiejszych dzieciaków oraz pokażemy, że da się to zmienić.

Wtorki godz. 17:30

czas trwania zajęć: 30 min.
wiek: 5-6 lat

Serdecznie zapraszam do przeczytania wywiadu z Anną Jabłońska /wejdź:/ Kręgosłup prosi o pomoc
oraz zapoznania się z informacjami na naszej stronie w zakładce DZIECIAKI - /wejdź/ kręgosłup dziecka.

ZAPRASZAMY

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Media

Posłuchaj audycji w Radiu:

Sukces pisany szminką radio PIN

Radio internetowe Bemowo.fm

Szukaj w serwisie

Kalendarz

<< Styczeń 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
  
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
Partnerzy